08.01.2018

Wpadli złodzieje portfela

Podczas patrolowania al. Niepodległości częstochowscy strażnicy miejscy ujęli dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej z jednej z placówek pocztowych skradli portfel.

Uwagę strażników miejskich wzbudzili dwaj mężczyźni, którzy bardzo szybkim krokiem wyszli z jednej z placówek pocztowych w rejonie al. Niepodległości. Funkcjonariusze dogonili mężczyzn i postanowili ich wylegitymować. Jeden z nich pod bluzą ukrywał nowy portfel. W trakcie dalszych czynności strażnicy ustalili, że portfel został skradziony. Sprawcy kradzieży: 25-letni mężczyzna i jego 23-letni kompan muszą liczyć się z odpowiedzialnością za swój czyn.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły