30.10.2017

Wszedł prosto pod samochód. Policja szuka świadków

Kłobuccy śledczy wyjaśniają szczegóły wypadku, do którego doszło na ul. Głównej w Kalei. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 29-letni kierujący alfa romeo potrącił 55-letniego pieszego, który z pobocza drogi wszedł wprost pod nadjeżdżający pojazd. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, kilka minut po godzinie 17.00 na ulicy Głównej w Kalei. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący w kierunku Wręczycy Wielkiej, 29-letni kierujący alfa romeo potrącił 55-latka, który z pobocza drogi wszedł wprost pod nadjeżdżający pojazd. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala. Kierujący samochodem w chwili zdarzenia był trzeźwy. Stan trzeźwości potrąconego będzie ustalony na podstawie zleconego badania krwi.

Zdarzenie będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu. Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

  • kg
  • zdj. KPP Kłobuck
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły