05.09.2017

Wypoczynek orkiestry

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Olsztyn pod kierunkiem Tomasza Hadriana, jak co roku, wyjechała na wypoczynek  integracyjno-szkoleniowy do Wisły.

Grupa zwiedziła Wisłę, jezioro Żywieckie, uczestniczyła w pieszych wycieczkach w góry, brała udział w zajęciach sportowych no i oczywiście w zajęciach muzycznych. Ważnym punktem pobytu był udział w koncertach folklorystycznych z okazji 54 Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Realizacja wyjazdu była możliwa dzięki pomocy finansowej Gminy Olsztyn.

Po powrocie młodzież wróciła do prób i koncertów. Pierwszy odbył się w piątek, 1 września. Reprezentanci Olsztyna zagrali na uroczystej Inauguracji XXVII Ogólnopolskiej Spartakiady Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego w Hali Sportowej w Częstochowie.

 

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły