22.09.2017

Z nożem na brata

Tragicznie mogła zakończyć się kłótnia między dwójką braci z Myszkowa. Podczas awantury 44-latek chwycił za nóż i rzucił się na starszego brata. Groził, że go zabije. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Prokurator zastosował wobec niego dozór. Wydał też natychmiastowy nakaz opuszczenia mieszkania.

Mundurowi z Myszkowa zostali wezwani na interwencję po tym, jak pijany 44-latek wrócił do domu i wszczął awanturę ze swoim starszym bratem. Jak się okazało, podczas kłótni, rozjuszony 44-latek wziął do ręki nóż i groził bratu, że go zabije. Interweniujący stróże prawa szybko poradzili sobie z 44-latkiem i jeszcze tego samego dnia trafił on do policyjnej celi. Kres jego bezprawnym poczynaniom przyniosła w końcu policyjna interwencja i decyzja prokuratora, który zobowiązał go do opuszczenia mieszkania i stawiania się w wyznaczonym terminie na policyjny dozór. Wkrótce stanie on też przed sądem i odpowie za swoje czyny. Grozi mu za to kara do 2 lat więzienia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły