30.03.2018

Z nożem na policjantów

Podczas patrolu centrum miasta, lublinieccy policjanci zauważyli znanego im już 33-latka. Mężczyzna wiedząc, że w najbliższym czasie czeka go spotkanie z prokuratorem, na widok mundurowych zaczął uciekać. Podczas próby zatrzymania, zaatakował policjantów nożem. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Podczas patrolu centrum miasta, w rejonie ulicy Plebiscytowej policjanci zauważyli znanego im 33-letniego mieszkańca Lublińca. Mężczyzna wiedząc, że prokurator wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia, w chwili gdy zauważył zbliżający się radiowóz, podjął próbę ucieczki. Mundurowi natychmiast ruszyli w pościg. Podczas próby zatrzymania, mężczyzna zaatakował policjantów nożem. W rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Powstańców Śląskich agresor wyrzucił nóż do rzeki a chwilę po tym został obezwładniony i zatrzymany. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zastosował tymczasowy areszt.

  • kg

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, czy mieszkańcy powiatu częstochowskiego są zadowoleni z pracy swoich gospodarzy gminnych. Kto Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie? Głosujcie!

Zabawa trwa do 30 kwietnia. Wręczenie statuetek dla najlepszych włodarzy nastąpi podczas kolejnej edycji Targów Motoryzacyjnych (2.06.-3.06.).

Który z gospodarzy gminnych Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły