07.11.2017

Z siekierą na samochód brata

Myszkowscy policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który uszkodził siekierą samochód swojego 41-letniego brata. Powód? Frustracja wywołana faktem, że od dwóch lat młodszy z rodzeństwa parkował pojazd na posesji starszego…
W sobotę około godziny 15.00 oficer dyżurny przyjął zgłoszenie, że na ulicy Okrzei w Myszkowie doszło do uszkodzenia zaparkowanej tam osobówki. Policjanci na miejscu zastali 46- sprawcę, który był pobudzony i zachowywał się agresywnie. Policjanci szybko obezwładnili i zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało, powodem jego zachowania był fakt, że brat od dwóch lat parkuje pojazd na jego posesji.  41- letni pokrzywdzony wyceniła powstałe straty na kwotę 4 tys. złotych. Wandal usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Może trafić do więzienia na 5-lat. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły