22.11.2017

Z trzema promilami za kierownicą

Myszkowscy policjanci zatrzymali kierowcę fiata seicento, który miał 3 promile alkoholu w organizmie. Na dodatek mężczyzna nie miał prawa jazdy – stracił je kilka tygodni temu…

Do zdarzenia doszło we wtorek (21.11.) około godziny 17.00 na ulicy Jana Pawła II w Myszkowie. Policjanci z wydziału prewencji zatrzymał do kontroli kierowcę fiata seicento, bo jego styl jazdy budził wątpliwości mundurowych. Okazało się, że podejrzenia policjantów były słuszne – badanie alkomatem potwierdziło, że kierujący fiatem jest pijany. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie. W czasie kontroli wyszło na jaw, że nieodpowiedzialny 62-latek nie ma prawa jazdy. Kilka tygodni temu policjanci zatrzymali mu je za jazdę po pijaku. Mężczyzna będzie tłumaczył się przed sądem

  • kg

Wybieramy Miss i Mister studniówki! W pierwszym etapie szkoły wyłoniły kandydatki i kandydatów do rywalizacji. Teraz wszystko leży w rękach internautów. To od nich zależy, do kogo powędrują tytuły królowej i króla częstochowskich studniówek.

Walka o głosy zakończy się 30 marca. Zachęcamy do zabawy!

Wybieramy Miss i Mister studniówki!

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły