10.11.2017

Zaatakował i ukradł kurtkę

W ręce myszkowskich policjantów wpadł 26-letni mężczyzna, który napadł na dwóch młodych mężczyzn. Agresor zaatakował ich na dworcu kolejowym i ukradł jednemu z nich kurtkę.
Do rozboju doszło w okolicy dworca kolejowego w Myszkowie. 26-letni myszkowianin podszedł do dwóch młodych mężczyzn oczekujących na przyjazd pociągu i bez powodu zaatakował 20-latka. Gdy w obronie pokrzywdzonego stanął jego 18-letni kolega, wówczas został uderzony pięścią w twarz. 26-latkowi samo pobicie nie wystarczyło. Postanowił okraść swoje ofiary. Łupem rozbojarza padła kurtka, którą zabrał 20-latkowi. Napastnik mając świadomość dokonanego czynu, ukrywał się przed stróżami prawa w jednym z mieszkań na ulicy Kościuszki. Kryminalni tego samego wieczoru, gdy doszło do napadu, namierzyli i zatrzymali rozbojarza, który zabarykadował się w mieszkaniu kolegi. Zatrzymany stanął już przed obliczem prokuratora, który oddał go pod policyjny dozór.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły