04.04.2018

Zaginęła nastolatka

Lublinieccy policjanci poszukują zaginionej Mileny Ordon, 17-letniej mieszkanki Woźnik. Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu nastolatki proszone są o kontakt z funkcjonariuszami pod nr tel. 34/35 32 255 lub 997.

17-letnia Milena Ordon z Woźnik wyszła z domu w czwartek ( 29 marca br.) i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci z KPP w Lublińcu proszą o kontakt osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczyny tel. 34/35 32 255 lub 997.

Rysopis zaginionej:

wzrost 165 cm
szczupła budowa ciała
włosy czarne, długie
oczy ciemne
Brak znaków szczególnych

  • kg

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, czy mieszkańcy powiatu częstochowskiego są zadowoleni z pracy swoich gospodarzy gminnych. Kto Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie? Głosujcie!

Zabawa trwa do 30 kwietnia. Wręczenie statuetek dla najlepszych włodarzy nastąpi podczas kolejnej edycji Targów Motoryzacyjnych (2.06.-3.06.).

Który z gospodarzy gminnych Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły