10.11.2017

Zarzuty za kradzież i narkotyki

Częstochowscy policjanci zatrzymali 20-latka, podejrzanego o posiadanie marihuany. Stróże prawa znaleźli w zajmowanych przez niego pomieszczeniach przeszło 200 gramów zielonego suszu. Posiadanie narkotyków to nie jedyny jego wybryk. Jako się okazało, młody mężczyzna grasował po częstochowskich sklepach i kradł artykuły kosmetyczne i alkoholowe.
Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w jednej z częstochowskich drogerii doszło do kradzieży kosmetyków. Policjanci z Komisariatu Policji I w Częstochowie, którzy zajmowali się tą sprawą, rozpoznali na ulicy – po wyglądzie i ubiorze – złodziejaszka. Stróże prawa znaleźli w zajmowanych przez niego pomieszczeniach kilkanaście woreczków foliowych w których znajdowało się przeszło 200 gramów zielonego suszu. Ponadto śledczy ustalili, że 20-latek podejrzany jest o dokonanie szeregu kradzieży artykułów kosmetycznych i alkoholowych. Kradzieży dokonywał w różnych sklepach na terenie Częstochowy. Zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz kradzieży. Wkrótce odpowie przed prokuratorem i sądem.

  • kg

Sprawdź, co Cię czeka w 2018 roku!

Trzy ostatnie cyfry w Twoim telefonie, zdradzą co będzie się działo w 2018 roku. Sprawdź koniecznie!

Jeżeli cyfry się pokrywają, zwróć uwagę zarówno na pierwszą, jak i drugą wróżbę.

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Chat

Rozmowa online z gośćmi w naszej redakcji.

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Najnowsze artykuły