18.12.2017

Zatrzymani podczas spotkania wigilijnego

W ręce myszkowskich policjantów wpadło dwóch braci w wieku 23 i 27 lat. Młodszy jest podejrzany o zniszczenie drzwi w jednym z lokali, a starszy o uszkodzenie ciała jednego z pracowników restauracji. Do incydentu doszło podczas wigilijnego spotkania pracowników jednej z firm.

Bracia wszczęli awanturę podczas wigilijnego spotkania. Dwaj pijani mężczyźni bez przyczyny zaczepiał innych. Rozjuszony 23-latek, w trakcie wyprowadzania go z lokalu, rzucił się z pięściami na barmana i złamał mu nos. Widząc to starszy, wpadł w szał i próbował pomóc bratu. Został jednak wyprowadzony na zewnątrz. Jak się okazało, nie mógł już wrócić do środka. Ze złości kopał w drzwi i w efekcie je zniszczył powodując tym samym straty na kwotę 1000 zł. Przybyli na miejsce policjanci szybko obezwładnili i zatrzymali agresorów. Badanie alkomatem wykazało, że młodszy z nich miał 3 promile alkoholu w organizmie, a starszy ponad 2. Chuligani z gminy Poraj usłyszeli zarzut uszkodzenia ciała i zniszczenia mienia. Obaj przyznali się do winy i poddali dobrowolnie karze. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły