13.03.2018

Zginął na torach

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym przy ulicy Cmentarnej. Mężczyzna został potrącony przez pociąg Intercity.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (12.03.) około 20.00. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wszedł na przejazd mimo opuszczonych rogatek i wszedł na torowisko bezpośrednio przed jadący pociąg. Dróżnik dawał sygnały do zejścia z torów, jednak ten nie reagował. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna działał świadomie. Po wypadku, ruch pociągów odbywał się po jednym torze. Nie wystąpiły jednak poważniejsze utrudnienia. O godz. 23:08 czynności na miejscu zakończono. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

  • kg

Wybieramy Miss i Mister studniówki! W pierwszym etapie szkoły wyłoniły kandydatki i kandydatów do rywalizacji. Teraz wszystko leży w rękach internautów. To od nich zależy, do kogo powędrują tytuły królowej i króla częstochowskich studniówek.

Walka o głosy zakończy się 30 marca. Zachęcamy do zabawy!

Wybieramy Miss i Mister studniówki!

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły