20.11.2017

Złodziej paliwa wpadł na gorącym uczynku

Policjanci z Komisariatu Policji w Koziegłowach namierzyli 39-letniego mężczyznę, który pod osłoną nocy, na terenie parkingu samochodowego, kradł paliwo z przewożonych fabrycznie nowych samochodów. Skradzioną benzynę złodziej przelewał do plastikowych zbiorników.

Stróże prawa podczas nocnego patrolu jednego z koziegłowskich parkingów, zauważyli mężczyznę, który dość nerwowo zachowywał się na widok radiowozu. Mundurowi nie pozostali obojętni i postanowili to sprawdzić. Po krótkiej obserwacji szybko wyszło na jaw, że kierowca ciężarowego mercedesa ma powody do strachu. 39-latek pod osłoną nocy, kradł paliwo ze zbiorników przewożonych osobówek. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku. Policjanci z Koziegłów zabezpieczyli 70 litrów skradzionej benzyny przelanej do plastikowych pojemników. 39-letni mieszkaniec Wilamowic usłyszał zarzut kradzieży. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły