1/8 Pucharu Polski: Raków zagra z Wigrami Suwałki

08.11.2018

1/8 Pucharu Polski: Raków zagra z Wigrami Suwałki

W 1/8 Pucharu Polski RKS Raków zmierzy się z Wigrami Suwałki – to wynik losowania, które odbyło się w czwartek 8 listopada. Mecz zostanie rozegrany na stadionie rywali.

Procedura losowania została powtórzona ze względów technicznych – jedna z kulek wypadła podczas procesu losowania. Gdyby nie ta sytuacja, naszym rywalem w 1/8 Pucharu Polski byłaby… Legia Warszawa. To tę drużynę czerwono-niebiescy wylosowali za pierwszym razem.

-Za drugim razem wszystko odbyło się już zgodnie z regulaminem. Częstochowianie poznali swojego rywala już podczas wyłaniania pierwszej pary. Najpierw wylosowano Wigry Suwałki (dlatego ta drużyna będzie gospodarzem), a następnie do tego zespołu dołączył Raków – poinformował zarząd częstochowskiego klubu.

Na początku przyszłego miesiąca – 4, 5 i 6 grudnia zostaną rozegrane wszystkie mecze 1/8 finału Pucharu Polski.

Mecze 1/8 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane w dniach 4, 5 i 6 grudnia. Częstochowska drużyna będzie faworytem spotkania z Wigrami. W ligowych rozgrywkach pokonali zespół z Suwałk 3:0.

 

Foto: RKS Raków

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły