22.03.2018

1% by pomóc

34-letnia Renata Tarnowska walczy o życie. Zdiagnozowano u niej glejaka mózgu, złośliwą odmianę guza. Przed nią długie i kosztowne leczenie, które niestety przewyższa możliwości finansowe jej najbliższych. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Tarnowska, 9506 można jej pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w walce z rakiem oraz w szybkim powrocie do zdrowia.

– Mam dwójkę cudownych dzieci 5-letniego Igorka i 3-letnią Oliwcię oraz wspaniałego męża Pawła, z którym jestem od 11 lat. Pracuję jako nauczycielka w przedszkolu, uwielbiam swoją pracę i dzieci. Razem z moją rodziną mamy mnóstwo planów do zrealizowania i miejsc do zobaczenia – rozpoczyna opowiadać Renata. – Diagnoza raka mózgu wywróciła moje życie do góry nogami i postawiła wszystkie plany pod znakiem zapytania. Ale chcę i muszę walczyć, bo mam dla kogo żyć. Moje maluszki codziennie pytają: kiedy mamusia wróci do domu? My sami nie wiemy, co im odpowiedzieć, tak bardzo chcielibyśmy podroży w czasie lub obudzenia się z tego strasznego snu – mówi.

Przed kobietą operacja i długotrwałe, wykańczające, a przede wszystkim kosztowne leczenie. – Wierzę w to, że będziemy mogli skorzystać z leczenia pooperacyjnego poza granicami kraju, gdzie możliwości jest więcej – mówi mąż kobiety. Na to potrzebne są jednak pieniądze.

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ ?

Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:

• nazwa odbiorcy:
Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

• numery rachunku odbiorcy: 62 1600 12860003 0031 8642 6001

Rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA
W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Tarnowska, 9506 (ten dopisek jest bardzo ważny).

JAK PRZEKAZAĆ 1%

Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.

W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy:

• Wpisać numer KRS: 0000270809
• Obliczyć kwotę 1%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy:
• Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację –Tarnowska, 9506

JAK PRZEKAZAĆ SMS CHARYTATYWNY ?

Należy wysłać SMS pod numer 75 165 o treści POMOC 9506 (bez nazwiska).

Koszt SMS’a to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł. stanowi darowizna na rzecz Podopiecznego. Zgodnie z Regulaminem subkonta Fundacja pobiera od darowizn opłatę w wysokości 3%.

 

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły