15-latek z marihuaną

05.09.2018

15-latek z marihuaną

Policjanci zajmujący się przestępczością wśród nieletnich zatrzymali 15-latka, który miał narkotyki. W jego mieszkaniu śledczy również odnaleźli niedozwoloną substancję. Sprawą nastolatka zajmie się sąd rodzinny.

Policjanci zajmujący się przestępczością wśród nieletnich w ramach działań “Bezpieczne Wakacje 2018” wylegitymowali trzy młode osoby. Jedna z nich według uzyskanej informacji miała posiadać środki odurzające. Szybko wyszło na jaw, że 15-latek z Myszkowa posiadał w foliowym woreczku zielony susz. Od razu przyznał się, że jest to marihuana, a wykonane przez mundurowych testy tylko to potwierdziły. Stróże prawa przeszukali jego mieszkanie, w którym także znaleźli substancję zabronioną. Chłopiec został przesłuchany, a potem przekazany pod opiekę matce. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły