30.03.2018

15-latek z marihuaną

Myszkowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 15-latka, który miał przy sobie marihuanę. W jego mieszkaniu śledczy również odnaleźli niedozwoloną substancję. Chłopak przyznał, że narkotyki są jego własnością. O jego losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.
Policjanci z myszkowskiego wydziału kryminalnego podczas patrolu, zauważyli grupę młodych ludzi znajdujących się w rejonie porajskiego zalewu. Podczas legitymowania czterech młodych ludzi, jeden z nich zachowywał się bardzo nerwowo. Miał ku temu powody – w kieszeni trzymał metalowe pudełko z zielonym suszem. 15-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Stróże prawa przeszukali jego mieszkanie, w którym także znaleźli substancję zabronioną. Wykonane przez mundurowych testy wykazały, że to marihuana. Chłopiec został przesłuchany, a potem przekazany pod opiekę matce. O jego losie zadecyduje sąd rodzinny.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły