15-latka potrącona na przejściu

09.01.2018

15-latka potrącona na przejściu

15-letnia dziewczyna trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło na DK nr 43 w Iwanowicach Małych. Nastolatka została potrącona, gdy przechodziła przez oznakowane przejście na pieszych. Wszystkie osoby będące świadkami tego zdarzenia lub posiadające wiedzę na jego temat proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku.

Do zdarzenia doszło w piątek kilkanaście minut po godzinie 16.00 na DK nr 43 w Iwanowicach Małych (Gmina Opatów). Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadąca w kierunku Kłobucka, 40-letnia kierująca oplem potrąciła 15-letnią dziewczynę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Zarówno kierująca samochodem, jak i piesza są mieszkankami powiatu kłobuckiego. Kobieta kierująca samochodem była trzeźwa. Pokrzywdzona dziewczyna z obrażeniami ciała została zabrana do częstochowskiego szpitala.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku badają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego zdarzenia lub posiadające wiedzę na jego temat proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

  • kg
  • zdj. KPP Kłobuck

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły