11.04.2018

16-latek z marihuaną

Myszkowscy policjanci zatrzymali 16-latka, który miał przy sobie marihuanę. W jego mieszkaniu śledczy również odnaleźli niedozwoloną substancję. Chłopak przyznał, że narkotyki są jego własnością. O jego losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Myszkowscy policjanci podczas patrolu, zauważyli nastolatka, który idąc ulicą Wyszyńskiego palił e-papierosa. Stróże prawa widząc przejaw demoralizacji chłopca, zareagowali od razu. 16-latek z Myszkowa w trakcie legitymowania zachowywał się bardzo nerwowo. Podczas kontroli wyszło na jaw, że w kieszeni ma pudełko z zawartością zielonego suszu. Od razu przyznał się, że jest to marihuana. 16-latek został doprowadzony do komendy. Stróże prawa przeszukali jego mieszkanie w którym także znaleźli substancję zabronioną. 16-letni mieszkaniec Myszkowa, przyznał się, że zabezpieczony zielony susz to marihuana. Wykonane przez mundurowych testy tylko to potwierdziły. Chłopiec został przesłuchany, a potem przekazany pod opiekę matce. O jego losie zadecyduje sąd rodzinny.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły