16-latek z narkotykami

06.02.2019

16-latek z narkotykami

Wkrótce przed sądem rodzinnym stanie 16-letni uczeń jednej ze szkół z terenu powiatu myszkowskiego. Chłopak na profilaktyczne spotkanie z policjantami i funkcjonariuszami straży granicznej przyszedł… z niedozwolonymi substancjami.

Podczas wspólnych działań policjantów i strażników granicznych jeden z uczniów miał przy sobie szklaną, osmoloną fifkę. Funkcjonariusze zdecydowali dokładnie sprawdzić, czy oby 16-latek nie jest zamieszany w przestępczość narkotykową. Szybko wyszło na jaw, że jednak ma “coś” na sumieniu. Po krótkim czasie wydał policjantom dwa zawiniątka z zawartością zielonego suszu. Niedozwolona substancja została zabezpieczona, a przeprowadzone badanie tylko potwierdziło, że to marihuana. O losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły