25-latek znęcał się nad rodzicami

11.03.2019

25-latek znęcał się nad rodzicami

Policjanci z Myszkowa zatrzymali 25-latka. Mężczyzna fizycznie i psychicznie znęcał się nad swoimi rodzicami. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu 5 lat za kratami.

W sobotę około 16.30 dyżurny myszkowskiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Myszkowie doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Pod wskazanym adresem zastali rozjuszonego 25-latka i jego rodziców. Z relacji małżonków wynikało, że ich syn wszczyna w domu awantury, w czasie których zdemolował mieszkanie, wyzywa ich, bije po całym ciele, szarpie, grozi zabójstwem. Jak ustalili śledczy, sytuacja taka trwała już od roku.

Policjanci obezwładnili i zatrzymali awanturnika. Mężczyzna usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Do więzienia może trafić na 5 lat.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły