32-latka straciła prawo jazdy

11.09.2018

32-latka straciła prawo jazdy

Na trzy miesiące z prawem jazdy musiała pożegnać się 32-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego, która na ul. Brzeźnickiej w Łobodnie jechała fordem z prędkością 103km/h. Wzmożone kontrole prędkości w tej miejscowości są prowadzone w związku ze zgłoszeniami, jakie policjanci otrzymują na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Mundurowi z drogówki kilkukrotnie kontrolowali prędkość na ulicach Częstochowskiej i Brzeźnickiej w Łobodnie. Wybór miejsca prowadzonych pomiarów nie był przypadkowy i wynikał ze zgłoszeń, jakie policjanci otrzymali za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Z przekazywanych za pomocą tego anonimowego narzędzia informacji wynikało, że to właśnie w tych miejscach kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość.

Podczas weryfikacji naniesionego zagrożenia, mundurowi namierzyli poruszającego się z dużą prędkością forda. Samochód jechał ulicą Brzeźnicką z prędkością 103 km/h. Kierowcą okazała się 32-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymano jej prawo jazdy, które otrzyma dopiero za trzy miesiące.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły