20.11.2017

33-letni kierowca uderzył w drzewo

Kłobuccy kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Górniczej w Kłobucku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierowca BMW jadąc w kierunku Częstochowy, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 7.00 na ul. Górniczej w Kłobucku. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 33-letni kierowca BMW jadąc w kierunku Częstochowy, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w przydrożne drzewo. W samochodzie poza kierowcą nie było pasażerów. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala. Kierujący był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności wypadku badają śledczy z Kłobucka.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły