21.05.2018

85-letnia piesza zginęła w wypadku

85-letnia piesza nie żyje – to efekt tragicznego wypadku, do którego doszło w Myszkowie na ulicy Pułaskiego. Kobieta prawdopodobnie wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający motocykl.

W niedzielę (20.05.) około godziny 19.00  dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Pułaskiego. Na miejscu natychmiast pojawili się ratownicy medyczni oraz policjanci. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że 85-letnia piesza z nieustalonych przyczyn wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający prawidłowo motocykl. Na skutek doznanych obrażeń 85-letnia myszkowianka zmarła w szpitalu. Policjanci oraz prokuratura wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły