Praca od ZARAZ-Bezpłatny transport-Częstochowa-ZADZWOŃ!

Te ogłoszenie wygasło i nie jest już dostępne.
Zobacz nasze inne aktywne wybrane ogłoszenia .
Ogłoszenie dodał: Kamila
Opublikowano: (4 lata temu)
Kategoria
Lokalizacja
Częstochowa

Kontroler/ka Jakości

Miejsce pracy: Częstochowa

Nasza oferta:

  • Pracę w młodym zespole pod opieką Koordynatora
  • Praca na umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • Parking przy zakładzie
  • Zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin i stawek w aplikacji Exact People
  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Bezpłatne dojazdy na terenie miasta
  • Nie wymagamy doświadczenia, prowadzimy szkolenia wdrążające
  • Darmowe napoje
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Twoje obowiązki:

  • Kontrola wizualna elementów, półwyrobów, wyrobów; naprawa części
  • Montaże manualne

Nasze oczekiwania:

  • Dokładność
  • Zdolności manualne
  • Dobry wzrok

Zainteresowała Cię nasza oferta!

Zadzwoń pod numer 668 871 829 bądź wyślij sms o treści „PRACA” – oddzwonimy z ofertą!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.