Amator drogich alkoholi

07.09.2018

Amator drogich alkoholi

Kilka butelek whisky, chipsy i słodycze próbował ukraść 28-letni mężczyzna z jednego ze sklepów przy ul. Okrzei. Złodziejowi na drodze stanął jednak częstochowski strażnik miejski, który był w sklepie w czasie wolnym od pracy.

Funkcjonariusz częstochowskiej straży miejskiej w czasie wolnym od pracy robił zakupy w jednym ze sklepów przy ul. Okrzei. W pewnym momencie zauważył mężczyznę, który miał w koszyku kilka butelek markowego alkoholu i nerwowo się rozglądał za ochroną. Zaszło podejrzenie, że będzie chciał uciec. Przewidywania potwierdziły się. Pracownik straży miejskiej widząc wybiegającego ze sklepu złodzieja, ujął go po krótkim pościgu i przekazał w ręce wezwanych strażników miejskich. 28-letni mężczyzna wkrótce będzie musiał odpowiedzieć za swój czyn.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły