Amatorzy ulicznych “malowideł”

29.11.2018

Amatorzy ulicznych “malowideł”

Dzięki miejskiemu monitoringowi częstochowscy strażnicy miejscy ujęli dwóch młodych mężczyzn, którzy we wtorek wieczorem zdewastowali markerem elewację budynku, znaki drogowe i wiatę przystankową. Funkcjonariusze ustalili też personalia trzeciego z wandali.

Pracownik straży miejskiej z referatu miejskiego monitoringu zaobserwował trzech młodych mężczyzn, którzy szli ul. Krakowską i dewastowali markerem elewację budynku, znaki drogowe i wiatę przystankową. Powiadomieni funkcjonariusze ujęli dwóch z trzech sprawców. W trakcie wykonywania czynności służbowych okazało się, że mężczyźni są nieletni. Przekazano ich pod opiekę opiekuna i o sprawie poinformowano policjantów z zespołu ds. nieletnich przy KMP oraz IV Komisariat Policji.

To kolejni wandale w tym tygodniu, którzy zostali ujęci przez częstochowskich strażników miejskich. Przypomnijmy, że kilka dni temu dzięki informacjom od operatorów miejskiego monitoringu strażnicy miejscy ujęli osoby, które zdewastowały transformator w rejonie ul. Kubiny.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły