AmperA zaprasza na urodzinowy koncert

12.02.2019

AmperA zaprasza na urodzinowy koncert

Urodziny trzeba świętować hucznie! Z takiego też założenia wyszedł zespół AmperA. Muzycy serwujący rockowe brzmienia, urodzinowy koncert połączą z premierą najnowszego klipu do utworu „Lecę, jak ptak”. Zobaczymy w nim między innymi aktorki z częstochowskiego teatru – Iwonę Chołuj i Martę Honzatko.

AmperA swoje – szóste już – urodziny będzie tradycyjnie świętować z fanami. W sobotę 16 lutego spotka się z nimi w pubie sportowym Stacherczak. Przy tej okazji zaprezentuje swoje „najnowsze dziecko” – teledysk do utworu „Lecę jak ptak”. Będzie to ósmy klip w dorobku częstochowskiej grupy. – Piosenka pochodzi z drugiej płyty naszego zespołu „4Strony” – mówi Kuba Bociąga, wokalista. – Kolejny raz za realizację odpowiada Piotr Berent z Bearand Productions. Współpracowaliśmy razem przy okazji kilku poprzednich produkcjach i jak się okazało to był strzał w dziesiątkę. Dlaczego więc tego nie kontynuować? – dodaje ze śmiechem. Zdjęcia zrealizowano w gościnnych progach częstochowskiej klubokawiarni Cafe Belg (Al. NMP 32). – Utwór „Lecę jak ptak” wypełniony jest przede wszystkim emocjami, które chcieliśmy pokazać w klipie – zdradza Kuba Bociąga. Z tego też powodu do współpracy zostały zaproszone profesjonalne aktorki – Iwona Chołuj i Marta Honzatko występujące na deskach częstochowskiego Teatru im. Adama Mickiewicza. W teledysku zobaczymy również Annę Wilk i Paulinę Piasecką, uczestniczki warsztatów teatralnych, które występują gościnnie w spektaklu „Czyż nie dobija się koni?”.

Premierę klipu zaplanowano na sobotę (16 lutego). Początek urodzinowego koncertu w pubie Stacherczak o godzinie 20.00.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły