Auchan w miejsce Simply Market

16.11.2018

Auchan w miejsce Simply Market

Sklepy Simply Market znikają z całej Polski. W ich miejsce pojawiają się markety Auchan. Proces rebrandingu dotarł również do Częstochowy.

Docelowo Grupa Auchan planuje całkowitą likwidację szyldu Simply Market. To element wdrażanej od ubiegłego roku strategii “jednego brandu” – skupienia się we wszystkich działaniach firmy na sile i potencjale marki Auchan.  Z tego też powodu sklepy Simply Market zmieniają swoje szyldy na Moje Auchan i Auchan Supermarket. Rebranding objął również sklep zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Focha. Od piątku, 16 listopada, funkcjonuje on jako Auchan Supermarket.

Auchan Retail Polska jest częścią grupy Auchan Retail, która działa na świecie od ponad 50 lat, a w Polsce od 1996 roku. Auchan Retail Polska zarządza obecnie 75 hipermarketami, 33 supermarketami oraz jednym kanałem dystrybucji e-commerce.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły