10.04.2018

Awanturował się z matką, znieważył policjantów

Lublinieccy policjanci zatrzymali 28-latka, który wywołał awanturę z matką, a później znieważył interweniujących policjantów. Grozi mu rok więzienia.

Z dyżurnym lublinieckiej komendy skontaktowała się mieszkanka Lublińca prosząc o interwencję wobec agresywnego syna. Pod wskazany adres skierowany został patrol. Na miejscu policjanci ustalili, że 28-latek wrócił do domu pijany i wywołał awanturę, w czasie której próbował nawet uderzyć kobietę. Na widok mundurowych jego poziom agresji niestety nie zmalał. Poproszony o okazanie dokumentu tożsamości odmówił, używając wulgarnych zwrotów i grożąc policjantom pozbawieniem życia przy kolejnym spotkaniu. Stróże prawa zatrzymali i doprowadzili agresora do komendy. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Pijany awanturnik trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Okazało się, że w ciągu minionych czterech dni, to druga interwencja przeprowadzana względem 28-latka, w czasie której znieważył interweniujących policjantów. Za popełnione przestępstwo grozi mu rok więzienia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły