AZS Częstochowa zagra z MKS-em Ślepsk

01.02.2019

AZS Częstochowa zagra z MKS-em Ślepsk

Mecz pomiędzy częstochowskimi Akademikami, a MKS-em Ślepsk Suwałki został zaplanowany na sobotę 2 lutego. Początek spotkania o 17:00. Zmianie ulega jednak miejsce – spotkanie ma zostać rozegrane w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej przy ul. Konopnickiej 12.

-Tauron AZS Częstochowa vs MKS Ślepsk Suwałki, z powodu niedostępności HSC, braku dostępności innej hali w Częstochowie i braku chęci przełożenia meczu przez gości gramy w Kamienicy Polskiej, ul Konopnickiej 12, serdecznie przepraszamy kibiców i zapraszamy do Kamienicy Polskiej, wstęp bezpłatny – poinformował klub. W poprzednim meczu AZS Częstochowa przegrał z KS Lechią Tomaszowem Mazowieckim 1:3 w ramach 19 kolejki 1 Ligi Mężczyzn, choć spotkanie było niezwykle wyrównane.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły