AZS Częstochowa zmierzy się z Olimpią Sulęcin

22.02.2019

AZS Częstochowa zmierzy się z Olimpią Sulęcin

W najbliższą sobotę 23 lutego częstochowscy Akademicy zmierzą się z Olimpią Sulęcin. Będzie to spotkanie w ramach 26 kolejki rundy zasadniczej. Początek spotkania zaplanowano o godz. 17:00.

Mecz zostanie rozegrany w Akademickim Centrum Sportowym przy ul. Zbierskiego 16. Tauron AZS Częstochowa w ostatnim spotkaniu przegrał z KPS Siedlce 1:3. Obecnie ma na swoim koncie 14 punktów i zajmuje ostatnie – 14 miejsce w tabeli. Sobotni rywal biało-zielonych zdobył do tej pory 22 punkty i zajmuje 13 pozycje. Olimpia Sulęcin to zatem drużyna w zasięgu AZS-u. Może właśnie ten najbliższy mecz odczaruje serię porażek częstochowskiego zespołu.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły