16.02.2018

AZS i “Norwid” kończą rundę zasadniczą w I lidze

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej Exact Systems Norwid zagra w sobotę, 17 lutego na wyjeździe z z KPS-em Siedlce, a dzień później AZS podejmie Olimpię Sulęcin.

W minionej kolejce drużyna częstochowskiego AZS-u w meczu na szczycie pokonała na wyjeździe Lechię i została liderem I ligi. Przed ostatnim spotkaniem w rundzie zasadniczej akademicy mają dwa punkty przewagi na zespołem z Tomaszowa Mazowieckiego. W niedzielę o godz. 17 zagrają w Hali Sportowej Częstochowa z przedostatnią w tabeli Olimpią Sulęcin. Powinni więc dołożyć do swojego wyniku kolejne z rzędu zwycięstwo i przystąpić do rundy play-off z pierwszego miejsca.

W sobotę o ostatnie punkty w rundzie zasadniczej powalczy Exact Systems Norwid Częstochowa, który zakończy ten etap rozgrywek w Siedlcach. Zespół Radosława Panasa jest już pewny w rundzie play-off, w której wystartuje z 7. miejsca. Sobotni mecz będzie jednak bardzo ważny dla rywala częstochowskiego zespołu. KPS Siedlce traci jeden punkt do zespołu TSV Sanok, który obecnie zajmuje ostatnie miejsce premiowane grą w rundzie play-off.

  • KR
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły