Bądź zdrowa mamo!

23.05.2019

Bądź zdrowa mamo!

Już po raz 11 w naszym mieście odbędzie się “Marsz Różowej Wstążki” pod hasłem “Bądź zdrowa mamo”. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki zaplanowano na 23 maja. Początek o godzinie 12.00 na placu Daszyńskiego.

Akcja ma celu propagowanie wiedzy o zdrowiu, a szczególnie o niebezpieczeństwie chorób raka piersi dotykającym kobiety oraz zachęcanie do korzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych w miasteczku zorganizowanym na placu Biegańskiego (np. badania usg piersi i tarczycy, mammografii, cytologii)

W programie wydarzenia znalazła się także debata zdrowotna z udziałem specjalistów z różnych dziedzin ,,Razem zadbajmy o zdrowie”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.30 w Ratuszu.

Honorowy patronat nad kampanią objął prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły