Będzie dofinansowanie na remonty ulic w Olsztynie

05.01.2017

Będzie dofinansowanie na remonty ulic w Olsztynie

W ramach zadania przebudowane zostaną odcinki dróg o łącznej długości 519 m. Powstaną jezdnie z kostki brukowej, chodniki jedno i dwustronne, pobocza i zjazdy indywidualne.
Szczęśliwie znaleźliśmy się wśród gmin, które uzyskały premiowaną dopłatą liczbę punktów. – czytamy wypowiedź wójta Tomasza Kucharskiego na stronie internetowej Urzędu Gminy w Olsztynie. To także zasługa punktu, który uzyskaliśmy dzięki współpracy ze Wspólnotą Gruntową Olsztyna, która zadeklarowała swój udział finansowy inwestycji w wysokości 10 procent.
W ramach tego samego zadania Gmina planuje także budowę ul. Norwida w Olsztynie. Koszt inwestycji oszacowano na 773 222 zł, z czego połowę tj. 386 611 zł pokryje Gmina z własnego budżetu, a pozostałe koszty z przyznanego dofinansowania.

  • ad
  • UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły