Będzie kolejny wybieg dla psów

26.07.2017

Będzie kolejny wybieg dla psów

Zakres prac będzie obejmował  m.in. budowę ogrodzenia, wiaty przystankowej, utwardzenie nawierzchni kostką brukową, montaż elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, tablica informacyjna) i elementów wyposażenia wybiegu oraz odtworzenie trawników.

Po wyłonieniu najkorzystniejszej oferty, inwestycja zostanie zrealizowana w terminie do końca października bieżącego roku.

Oferty można składać do dnia 1 sierpnia, do godz. 9.30, w Biurze Obsługi Interesanta (parter), stanowisko Wydziału Nadzoru i Administracji (ul. Śląska 11/13).

Przypomnijmy, że pierwszy tego typu obiekt powstał w Częstochowie w dzielnicy Północ. Wybieg, znajduje się na jednej z parceli przy Lasku Aniołowskim w pobliżu promenady Czesława Niemena. Teren o powierzchni około hektara został ogrodzony i wyposażony w zadaszenie dla właścicieli psów (przystanek), przeszkody dla psów, ławeczki, kosze na śmieci i podajniki na woreczki na odchody. Obiekt kosztował blisko 80 tys. zł.

Podobnym wybiegiem już wkrótce będzie mogło pochwalić się schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ul. Gilowej. Zwycięzcą ogłoszonego w czerwcu przetargu zostało Przedsiębiorstwo Remontowo- Budowlane STEBUD.
Obiekty powstaną przy dwóch budynkach schroniska – wzdłuż północno-wschodnich oraz południowo-zachodnich elewacji. Planowany termin zakończenia prac to także koniec października bieżącego roku.

Szczegóły przetargu można znaleźć tutaj: 
https://bip.czestochowa.pl/przetarg/1155219/iz-271-61-2017

  • kg
  • zdj. kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły