12.06.2018

Będzie letnia szkoła geologii

Codziennie od 11 do 15 lipca gmina Olsztyn zaprasza do udziału w Letniej Szkole Geologii. Bezpłatne zajęcia odbywać się będą w sali sesyjnej UG Olsztyn na placu Piłsudskiego 10.

W ramach Letniej Szkoły Geologii (od godz.11.00)  odbywać się będą zajęcia o pasjonującej tematyce: materia Ziemi – różnorodność skał, magiczny świat minerałów, warsztaty rozpoznawania skamieniałości, wykład popularnonaukowy „Poczet polskich dinozaurów” oraz geologiczna gra terenowa w Kamieniołomie Kielniki.

Do udziału zapraszają organizatorzy: Gmina Olsztyn, Państwowy Instytut Geologiczny-Państwowy Instytut Badawczy oraz Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego-PIB.

Więcej informacji: Urząd Gminy Olsztyn – Promocja i turystyk, tel.: 34 32 85 077 wew. 23

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły