Bez powodu zaatakował dwie kobiety

01.08.2017

Bez powodu zaatakował dwie kobiety

W minionym tygodniu oficer dyżurny z komisariatu IV otrzymał zgłoszenie interwencji na ulicy Stawowej w Częstochowie. Z relacji pokrzywdzonej kobiety wynikało, że idąc wieczorem chodnikiem, została uderzona w tył głowy przez nieznanego jej mężczyznę. Jak się okazało, tego samego dnia napastnik zaatakował również na ulicy Piłsudskiego. I tym razem miał bez żadnego powodu uderzyć pięścią w twarz przypadkowo napotkaną kobietę. Kryminalni szybko ustalili dane podejrzanego i dotarli do niego jeszcze tego samego dnia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Kryminalni wyjaśniają szczegóły zdarzenia, a o dalszym losie 27-latka zadecyduje prokurator i sąd.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły