Bez uprawnień i dokumentów, ale z narkotykami

06.02.2017

Bez uprawnień i dokumentów, ale z narkotykami

W nocy z soboty na niedzielę, uwagę policjantów patrolujących centrum miasta zwrócił sposób jazdy kierującego bmw. Klucząc ulicami miasta, zdawał się nie mieć konkretnego celu podróży. Policjanci podjęli więc decyzję o przeprowadzeniu kontroli i zatrzymali pojazd. W bmw podróżowało trzech mężczyzn w wieku 20,29 i 33 lat. W trakcie kontroli, kierujący nie okazał dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz dokumentu potwierdzającego opłacenie obowiązkowego ubezpieczenia. Kierowca i jeden z pasażerów nie posiadali także dowodów tożsamości. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że siedzący za kierownicą 29 -latek ma zakaz prowadzenia pojazdu. Chwilę później okazało się, że złamanie sądowego zakazu i brak dokumentów, to nie jedyne przewinienia podróżujących bmw. Przy pasażerach pojazdu policjanci znaleźli jeszcze ….marihuanę. Wobec powyższego, za brak dokumentów kierowca został ukarany mandatem karnym, a amatorzy „trawki” trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Niebawem o ich dalszym losie zdecyduje prokurator. Za złamanie sądowego zakazu, 29-latek może natomiast trafić za kratki na trzy lata.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły