Bilety na spotkanie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin w przedsprzedaży taniej

21.07.2022

Bilety na spotkanie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin w przedsprzedaży taniej

Już w niedzielę 24 lipca Włókniarz Częstochowa zmierzy się na Arenie zielona-energia.com z drużyną Motoru Lublin. To będzie prawdziwy hit XIII kolejki. Zainteresowanie meczem jest ogromne, więc na trybunach będzie można spodziewać się rekordowej frekwencji. Klub zachęca do nabycia biletów w przedsprzedaży. – To nie tylko szansa na samodzielne wybranie miejsca na stadionie, ale też korzystniejsza cena – podkreśla Włókniarz.

Częstochowskie Lwy podejmą zespół z Lublina w niedzielę o godz. 19:15. Trenerzy obu ekip podali już awizowane składy na ten mecz.

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa:
9. Leon Madsen
10. Bartosz Smektała
11. Kacper Woryna
12. Jonas Jeppesen
13. Fredrik Lindgren
14. Mateusz Świdnicki
15. Jakub Miśkowiak

Motor Lublin:
1. Mikkel Michelsen
2. Maksym Drabik
3. Jarosław Hampel
4. Antti Vuolas
5. Zastępstwo zawodnika
6. Wiktor Lampart
7. Mateusz Cierniak

– Już dziś z całą pewnością możemy napisać, że mecz z Motorem Lublin będzie nie tylko sportowym świętem — spotkanie pierwszej oraz drugiej drużyny w tabeli PGE Ekstraligi, ale również świętem na trybunach. We wtorkowe popołudnie przekazaliśmy do wiadomości kibiców informację, że na pięć dni przed planowanym meczem wyprzedało się ponad 8000 biletów (z czego niecały tysiąc dla gości z Lublina). W momencie pisania tego tekstu łączna liczba sprzedanych wejściówek jest znacznie wyższa – poinformował Włókniarz. Jeżeli zatem planujecie wybrać się na niedzielny żużel, powinniście mieć na uwadze, że bilety znikają w błyskawicznym tempie, więc warto zakupić je jak najszybciej.

W przedsprzedaży taniej!

– To nowe hasło, którym zwracamy się do Państwa, ma na celu zwrócenie uwagi nie tylko na techniczne zalety kupowania biletów w przedsprzedaży, ale również te finansowe. Wszyscy kibice, którzy w przedsprzedaży internetowej lub stacjonarnej zdecydują się na zakup wejściówek na tegoroczne, domowe mecze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa, mogą liczyć na atrakcyjne ceny – informuje klub.

Ceny biletów w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej do dnia meczu:
40 zł normalny
30 zł ulgowy
60 zł trybuna centralna

Ceny biletów w kasach stadionowych w dniu meczu:
50 zł normalny
40 zł ulgowy
70 zł trybuna centralna

SPRZEDAŻ INTERNETOWA – TUTAJ

SPRZEDAŻ STACJONARNA:
Czwartek: od 8:00 do 17:00.
Piątek: od 8:00 do 17:00.
Sobota: od 9:00 do 15:00.
Niedziela: od 9:00 do 18:45.

 

źródło: Włókniarz Częstochowa

  • pn
Najnowsze artykuły