Bracia znęcali się nad matką

24.04.2019

Bracia znęcali się nad matką

Policjanci z Myszkowa zatrzymali dwóch braci , którzy od kilku lat znęcali się się nad matką. Mężczyźni wszczynali awantury, ubliżali jej, grozili, że ją zabiją… Obaj zostali zatrzymani. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im 5 lat więzienia.

W niedzielę około 21.00 dyżurny myszkowskiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z domów w gminie Niegowa doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Pod wskazanym adresem zastali 28-latka i jego 24-letniego brata oraz pozostałych członków rodziny. Z relacji pokrzywdzonej matki wynikało, że dwaj synowie będąc pod wpływem alkoholu wszczęli w domu awanturę, w czasie której wyzywali, ubliżali, a także grozi, że ją zabiją. Jak ustalili śledczy, sytuacja taka trwała już od wielu lat. Policjanci obezwładnili i zatrzymali pijanych awanturników. Wyrodni synowie usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwo do więzienia mogą trafić na 5 lat.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły