Camping „Oleńka” znów najlepszy!

29.10.2018

Camping „Oleńka” znów najlepszy!

Częstochowski Camping „Oleńka” wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Piąty rok z rzędu został laureatem konkursu „Mister Camping”. Podobnie jak przed rokiem, zdobył trzecie miejsce.

Konkurs corocznie organizowany jest przez Polską Federację Campingu i Caravaningu i ma na celu wyróżnienie najlepszych kempingów w Polsce oraz motywowanie ich do rozwijania usług i tworzenia współzawodnictwa, a tym samym podnoszenia jakości ofert.

Zarządzany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji camping „Oleńka” był wyróżniany w konkursie od roku 2014. W ubiegłorocznej edycji zajął trzecią lokatę, którą obronił również w tym roku.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły