Chciał ozdobić swoje parapety…

28.05.2019

Chciał ozdobić swoje parapety…

Zaaranżowanie jednej z koziegłowskich posesji tak urzekło 40-letniego obywatela Ukrainy, że postanowił… ukraść znajdujące się tam kompozycje kwiatowe. Zdobyczą ozdobił parapety w swoim mieszkaniu. Dzięki kamerom monitoringu, które zarejestrowały moment kradzieży, złodziej wpadł w ręce koziegłowskich stróżów prawa.

40-letni obywatel Ukrainy, przejeżdżając ulicą Ogrodową w Koziegłowach, zatrzymał pojazd i zabrał 5 koszy z kompozycjami kwiatowymi. Ich wartość wyceniono na 800 złotych. Amator cudzej własności wpadł w ręce koziegłowskich policjantów dzięki monitoringowi. Stróże prawa namierzyli go w jednym z mieszkań w Pyskowicach. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony wizytą stróżów prawa. Nie spodziewał się, że zostanie odnaleziony. 40-latek musiał oddać policjantom kwiaty, którymi udekorował sobie parapety okien w mieszkaniu, które zajmował. 40-letni obywatel Ukrainy usłyszał już zarzut kradzieży. Grozi mu 5 lat więzienia.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły