Chciał ukraść koła samochodowe i… drewno kominkowe

07.01.2018

Chciał ukraść koła samochodowe i… drewno kominkowe

Źle rozpoczął się rok 2018 dla 41-latka. Częstochowscy strażnicy miejscy przy pomocy operatorów miejskiego monitoringu przyłapali go na kradzieży kół samochodowych i drewna.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia. W pierwszy dzień nowego roku 41-letni mężczyzna postanowił z jednej z posesji przy ul. Warszawskiej ukraść dwa koła samochodowe oraz pięć dużych klocków drewna. Mężczyzna wynosił przedmioty z jednej z posesji przy ul. Warszawskiej i układał je przy przystanku MPK na Placu Daszyńskiego. Sytuację zaobserwował pracownik straży miejskiego monitoringu. Powiadomieni funkcjonariusze ujęli wskazanego mężczyznę, który nie chciał się przyznać do kradzieży. Dopiero po chwili na miejsce podeszły dwie osoby, które oznajmiły, że skradzione koła i drewno należą do nich. Strażnicy miejscy ujęli sprawcę i przewieźli go na I Komisariat Policji.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły