Co ciekawego po szkole?

Nauka języków, zajęcia plastyczne, czy może sztuki walki? Goście, którzy w miniony weekend odwiedzili Centrum Handlowe Auchan w Poczesnej mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych i edukacyjnych. Propozycji dla dzieci z różnych grup wiekowych było całe mnóstwo.

Czas po szkole, wcale nie musi oznaczać straconych godzin przed komputerem lub z nosem w smartfonie. Wystarczy znaleźć pomysł na to, jak zagospodarować go dziecku, a przy okazji zaszczepić w nim pasję lub rozwinąć talent. Pomóc w tym miały targi „Co po szkole?” organizowane w Centrum Handlowym Auchan w Poczesnej. Swoją ofertę zaprezentowały ośrodki edukacyjne z najbliższej okolicy. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkół językowych, domów kultury, pracowni plastycznych oraz instytucji prowadzących zajęcia przydatne w szkole umiejętności czytania i zapamiętywania. Swoją ofertę zaprezentowały między innymi szkoły językowe: Profi Lingua Częstochowa, El Aura Espanola, Akademia Soard, Pro-lingua, Speak-Up, Miejski Dom Kultury w Częstochowie, Gminny Ośrodek Kultury w Poczesnej, Edukacyjne Centrum Konsultacyjne SOSW 1, Pracownia plastyczna Czerwone Jabłuszko, Zagroda Edukacyjna Stefanówka, Alpakarnia, Laser House oraz Brainy.

Dodatkowo podczas akcji dzieci mogły wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach oraz zabawach organizowanych przez wystawców. Wstęp na wydarzenie był oczywiście bezpłatny.

 

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.