Co po szkole? 8-9 września

W Centrum Handlowym Auchan w Poczesnej zorganizowaliśmy kolejną edycję akcji “Co po szkole”. Było mnóstwo świetnej zabawy i moc atrakcji, ale przede wszystkim dzieci i ich rodzice mogli sprawdzić różnorodne oferty wystawców.

Turniej tenisa stołowego, turniej szachów szybkich, występy taneczno-wokalne, liczne konkursy i pokazy – działo się naprawdę wiele! Odwiedzający mieli szansę zostać aktywnymi uczestnikami targów i wziąć udział w przygotowanych przez Życie Częstochowy i  Powiatu atrakcjach. Wśród licznych ofert wystawców, rodzice z pewnością znaleźli najlepszą opcję dla swoich pociech. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.