Co stało się z mieszkańcami Poraja?

26.03.2018

Co stało się z mieszkańcami Poraja?

Policjanci poszukują dwóch mieszkańców Poraja – 24-letniego Damiana Chwista i 30-letniego Kamila Czerwika. Mężczyźni wyszli z domu 8 marca i ślad po nich zaginął.

24-letni Damian Chwist wyszedł z domu 8 marca około godziny 16.30 i do tej pory nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga 75 kg, szczupłej budowy ciała, włosy czarne, proste, krótkie, oczy niebieskie, twarz pociągła, szczupła, uszy normalne, uzębienie pełne.

Ubiór zaginionego: buty robocze, do kostki koloru szarego, spodnie koloru ciemnego, bluza sportowa z kapturem koloru jasnego, kurtka ortalionowa koloru ciemnego bez napisów.

30-letni Kamil Czerwik również wyszedł z domu 8 marca, ale około godziny 14.00. Do tej pory nie ma z nim żadnego kontaktu.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga 75 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, długie do barków, oczy niebieskie, twarz normalna, szczupła, owalna, uszy normalne, braki w uzębieniu górnej szczęki 1 i 2.

Ubiór zaginionego: kurtka zimowa koloru niebieskiego, spodnie czarne dresowe, buty sportowe- czarne.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionych proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie – telefon 34 315-32-00, lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

  • kg
Najnowsze artykuły