21.09.2017

Co po szkole?

Piłka nożna, język angielski, francuski czy też korepetycje z innego przedmiotu? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się w Centrum Handlowym Auchan Poczesna targach edukacyjnych. Organizowane w dniach 23-24 września wydarzenie pozwoli zapoznać się z szeroką ofertą zajęć dla dzieci i wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań czy predyspozycji.

Każdy rodzic wie, że nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności ich pociech. Niezwykle ważna jest organizacja czasu po szkole, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia pozalekcyjne pozwalają nie tylko na rozwój zainteresowań, ale także ćwiczenie samodyscypliny i organizację czasu w ciągu dnia, a do tego są dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Dla wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, świetną okazją do poznania oferty będą targi zajęć pozalekcyjnych.
Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele organizacji, w tym szkoły językowe, artystyczne, sportowe oraz ośrodki ogólnorozwojowe. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkań i rozmów z przedstawicielami, m.in: Anglojęzycznej Akademii Rozwoju Happy Kids, Szkoły Językowej Naczyńscy, Studium Języków Obcych Teddie Eddie, Centrum Edukacji Nobel, czy szkoły terapeutycznej Akademia Marzeń. Na chętnych czekają bezpłatne badania logopedyczne, diagnoza dysortografii oraz trudności w pisaniu i czytaniu. Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb.
Dodatkową atrakcją targów będą zabawy i gry dla dzieci, m.in: warsztaty kreatywne, gry planszowe, występy taneczne i wokalne. 24 września fani szachów zmierzą się w Turnieju Szachów Szybkich o Puchar Centrum Handlowego Auchan Poczesna.
Targi zajęć pozalekcyjnych odbędą się w dniach 23-24 września w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Stoiska będą dostępne w godzinach od 9.00 do 21.00, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły