Częstochowa wśród najlepszych

20.01.2017

Częstochowa wśród najlepszych

Tytuł świetlnej stolicy Śląska Częstochowa otrzymała już po raz drugi. Wraz z nim do naszego miasta dotrą nagrody o wartości 10 tys. złotych (w formie sprzętu AGD). Wygrana zostanie przekazana na cele charytatywne. W ubiegłym roku miasto również wygrało etap wojewódzki i zdobyło sprzęt, który trafił do Stowarzyszenia Amicus.

Konkurs “Świeć się” wystartował już po raz ósmy. W internetowym głosowaniu na najpiękniej oświetlone miasta Częstochowa osiągnęła zwycięstwo wśród miast na Śląsku i przeszła do ogólnopolskiego etapu konkursu, w którym walczy teraz o tytuł Świetlnej Stolicy Polski.

Głosowanie już wystartowało, dlatego warto już odwiedzić konkursową stronę i oddać swój głos: www.swiecsie.wp.pl/swietlna-stolica-polski/final/ lub wysłać smsa o treści
MIASTO91 na nr 71750. Koszt sms to 1,23 zł z VAT. Głosowanie na stronie internetowej jest bezpłatne. Zakończy się 31 stycznia.

  • kg
  • zdj. UM Cz-wa
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły