07.02.2018

Częstochowianka w walce o Eurowizję

Wkrótce poznamy listę uczestników Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. O udział ubiega się kilkudziesięciu wykonawców. Wśród nich jest częstochowianka Klaudia Trzepizur z zespołem Clödie.

Najpóźniej w czwartek wieczorem TVP ma przekazać informację o tym, kto został zakwalifikowany do finału Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Swoje zgłoszenie wysłało ponad 60 artystów. To z nich wybranych zostanie 10 do polskich preselekcji. Krajowe eliminacje zaplanowano na początek marca. Ostatecznego wyboru dokona jury i publiczność – to oni zdecydują, który polski artysta zaprezentuje się w maju w Lizbonie podczas 63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018.

Wśród wykonawców, którzy zgłosili się do Krajowych Eliminacji jest częstochowianka Klaudia Trzepizur z zespołem Clödie. Wokalistka była uczestniczką IV edycji The Voice of Poland. Z jej muzyczną propozycją możemy zapoznać się na https://m.youtube.com/watch?v=kUJ3hKzemHY

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły